Чухаджян: «У наступному році дуже хотілося б провести 3 поєдинки»

Чемпіон напівсередньої ваги за версією WBA International Карен Чухаджян (16-1, 7 КО) розповів про повернення в ринг.

«Дуже зрадів, коли дізнався, що вийду на ринг в грудні. Вже потім дізнався, з ким саме боксувати. Я бачив бій Олександра Рубчева проти Мішико Беселії. З того, що я побачив, він може скласти мені хорошу конкуренцію, і все ж я впевнений, що я кращий і я переможу. Як завжди – мене готує В’ячеслав Сенченко, мій тренер. Працюємо весь час в Києві.

Мій останній поєдинок проти Воробйова був крутий. Мені здається, я в ньому заробив собі дуже багато досвіду. Такі бої потрібні. Але я майже не згадую той бій зараз і не переглядаю його. Досвід повинен залишатися в минулому. Час налаштовуватися на зустріч в рингу з Рубчевим.

Треба перемогти в грудні і на хорошій ноті завершити цей рік. На наступний рік дуже хотілося б провести 3 поєдинки, але побачимо, як будуть йти справи з карантином.

Як і всі боксери, я хочу займатися своєю улюбленою справою – виходити в ринг і битися. Тоді я радий, і мої вболівальники раді. Без боксу важко.

Я ще не боксував в профі при порожніх трибунах. Це, очевидно, не найкраща ситуація. Але і мій суперник в такій же ситуації. Тому можна сказати, що некомфортно буде нам обом», – сказав Чухаджян.

 

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.