Брати Клички і Усик – в списку найкращих європейських супертяжів в історії

Володимир Кличко посідає першу сходинку в компьютерному рейтингу Boxrec.com серед європейських боксерів за всю історію хевівейту.

Володимир має в своєму активі 700,3 бала. На другому місці — британець Леннокс Льюїс (512,2), на третьому – британець Тайсон Ф’юрі (327,7). Зовсім трохи від нього відстав Віталій Кличко (324).

Замикає чільну десятку ще один українець Олександр Усик (149,8).

Загалом до топ-10 рейтингу увійшли 3 українці, 3 британці, двоє росіян, швед та німець. Чотири боксери з рейтингу (Тайсон Ф’юрі, Олександр Повєткін, Ентоні Джошуа і Олександр Усик) продовжують свою кар’єру і мають шанси поліпшити власні показники.

Нагадаємо, що рейтинг BoxRec не залежить від суб’єктивних дослідників або думок. Він визначається  на основі результатів боїв боксерів, рейтингу суперників та додаткових показниках, статистика по яким зберігається в базі даних сервера BoxRec. BoxRec автоматично перераховує рейтинги всіх боксерів кожного дня.

Брати Клички і Усик - в списку найкращих європейських супертяжів в історії

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.