Пулєв: «Виставлю Джошуа світу у правдивому світлі вдруге»

Обов’язковий претендент на титул IBF у важкому дивізіоні Кубрат Пулєв оцінив свої перспективи у майбутньому поєдинку проти британського боксера Ентоні Джошуа, який володіє поясами чемпіона WBA, IBF та WBO.

Болгарин заявив, що достатньо вивчив свого майбутнього суперника по його боям проти Енді Руїса, коли Джошуа спочатку програв всі титули нокаутом, а за півроку здобув перемогу за очками у реванші.

«Я ретельно вивчив його бої. У нього хороший стиль, та він хороший атлет, але у нього немає психологічної стійкості. Так, у нього є техніка, але немає сили духу. Це внутрішнє, це у крові людини, і у нього цього немає. Яку б психологічну стійкість він не показав, я знаю, що я міцніше духом. У цьому вся різниця – моя стійкість переможе.

Це буде психологічна гра та шахова партія – партія майстрів, – скільки б вона не тривала, але кінцівка буде блискавичною. Я можу сказати шанувальникам боксу, що знову покажу слабкості Джошуа та доведу їм, що вони роблять героя не з того хлопця. Я виставлю його світу у правдивому світлі вдруге», – цитує Пулєва metro.co.uk.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.