Лопес: «Не зупини рефері бій через розсічення, я б впустив Ломаченко»

Абсолютний чемпіон світу у легкій вазі Теофімо Лопес продовжує хвалитися вірогідним розвитком подій у поєдинку із Василем Ломаченко.

Нагадаємо, об’єднаний бою між українцем Василем Ломаченко та американцем Теофімо Лопесом завершився перемогою боксера з-за океану рішенням більшості суддів.

«Звичайно, я планував впустити його. Лома бився так, як він бився. Багато говорили про те, що було б, якби він почав раніше. Якби він раніше почав робити те, що я дозволив йому зробити у декількох раундах, це була б інша історія. Розумієте, до чого я веду? Я б швидко відправив його у нокаут. Але Лома розумів, що йому не можна отримувати шкоду й падати. Він убезпечив себе наскільки міг, проте в той же час йому потрібно було залишатися активним.

У 12-му раунді Лома почав йти вперед та діяти. Я зрозумів, що це шанс завдати йому шкоди. Всі бачили, що у останньому раунді я почав доносити удари та потрясати його. Я знав, що він вражений. Потім рефері зупинив бій через розсічення. Якби цього не сталося, я б впустив його. Що найменше, він би взяв коліно», – заявив Лопес-молодший у інтерв’ю Youtube-каналу SNOWQUEENLA.

Раніше стало відомо, що український боксер Іван Редкач зустрівся з «вбивцею легенд» Теофімо Лопесом.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.