Вайт: «Арум – справжнісінький шматок лайна»

Президент UFC Дейна Вайт висловив думку щодо конфлікту між чинним чемпіоном світу з боксу за версією WBO у напівсередньому дивізіоні Теренсом Кроуфордом та його промоутером Бобом Арумом.

Раніше Арум звинуватив Кроуфорда у втраті грошей на його боях, а також заявив, що саме боксер винен у слабкому розкручуванні своїх боїв.

«Завдання Теренса Кроуфорда – битися, а твоя – генерувати прибуток. Це твоя робота просувати свого бійця, а не його, це ти з ним уклав угоду. Це, блін, взагалі не його проблема, а твоя. Зараз у нас в організації найглибший ростер бійців, який коли-небудь був, і я їм всім плачу. І звідки я буду брати гроші для оплати їх праці – взагалі не їх проблема. За це відповідаю я.

Уявіть, якби я почав скиглити: «Ой, мені потрібно платити Конору Макгрегору величезні гроші … Як же так, адже я міг би побудувати будинок у Беверлі-Хіллз на ці гроші». Замовкни, ідіот ти тупий! Плати бійцеві, скільки ти йому винен! Боб Арум – справжнісінький шматок лайна!», – заявив Вайт.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.