Теофімо Лопес продовжує приходити в лють лише від прочитання прізвища Ломаченко

Абсолютний чемпіон світу у легкій вазі Теофімо Лопес дав оцінку своєї позиції в рейтингу кращих боксерів незалежно від ваговій категорій (Р4Р).

В даному реєстрі 23-річний уродженець Брукліна знаходиться по сусідству зі своїм екс-суперником по об’єднаному поєдинку Василем Ломаченко. І один тільки цей факт приводить американця у сказ.

«Це дивовижно. Я вважаю, що п’ятірка кращих – це моє місце. Що мені не подобається, так це те, що я і Лома знаходимося поруч один з одним. Викиньте його. Насправді, це безумство бачити своє ім’я в цьому рейтингу. Побачити, що з багатьох, багатьох боксерів в світі, ти входиш у п’ятірку кращих. Це показує мені, що ми робимо щось велике. Я дуже щасливий та дуже вдячний тим, хто визнав мене за всю важку роботу таі все те, що ми зробили», – цитує Лопеса talkSport.

У рейтингу P4P, що опублікований у журналі The Ring, Лопес значиться на 6-му місце, а Ломаченко – на 7-му. А ось в рейтингу ESPN американець займає 5-у позицію, а українець – шосту.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.