Лопес-старший обґрунтував своє твердження, що Ломаченко – боягуз та фальшивка

Батько й тренер новоспеченого абсолютного чемпіона світу у легкій вазі Теофімо Лопеса (16-0, 12 КО) Теофімо Лопес-старший зізнався, що йому не сподобалося в українця Василя Ломаченка.

Лопеса-старшого серйозно зачепило відношення Ломаченко після поразки у бою з його сином. Батько та наставник Теофімо також не упустив можливість знову заявити, що легка вага – не категоріями Ломаченко.

«Те, що Ломаченко не залишився в рингу та не привітав мого сина, показує, який він грйобаний боягуз та що він завжди був фальшивкою. Хоча ні, фальшивкою він ніколи не був, адже я думаю, що Лома міг би перемогти будь-якого іншого бійця. Я просто знав, що він не здатний побити мого сина. Ломаченко треба продовжувати, адже це навіть не його вагова категорія. Так що він не повинен відчувати себе настільки погано.

Ломаченко потрібно повернутися у другу напівлегку вагу, домінувати там, і всі забудуть про поразку від мого сина. Цьому хлопцю здається, що його життя закінчилося. Але він все ще може повернутися у другу напівлегку вагу і битися там з відомими суперниками», – заявив Лопес-старший.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.