Кемпбелл: «Я зламав Ломаченко того вечора»

Колишній претендент на титул чемпіона світу у легкій вазі Люк Кемпбелл дав оцінку українському боксеру Василю Ломаченко.

Ломаченко, нагадаємо, нещодавно програв Теофімо Лопесу у об’єднаному поєдинку. 32-річний британець заявив, що українець, як він і очікував, після бою з ним у серпні 2019 року (Кемпбелл поступився в ньому одноголосним рішенням суддів. – прим. BoxingNews) став зовсім іншим.

«По-перше, я був радий за Лопеса та його команду. Я задоволений, що він здобув перемогу. Після бою із Ломаченко я всім говорив, що Ломаченко вже не буде колишнім. Я сказав, що зламав його того вечора, і він не буде таким як раніше. Він не викидав удари протягом семи раундів, так що Лопес міг робити з ним все, що йому заманеться.

Ломаченко лише рухався по рингу та кидав обманки, але нічого толком не бив, і у Лопеса була потрібна дистанція, щоб робити те, що він хотів. Але як я вже сказав, знімаю капелюха перед Лопесом за виконану ним чудову роботу: він залишався сфокусованим, вчасно включався, та зміг здобути перемогу», – розповів Кемпбелл у інтерв’ю Sky Sports.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.