Стало відоме ім’я наступного суперника Кличка

Легендарний український боксер Володимир Кличко, один з найбільш домінуючих чемпіонів в історії надважкої ваги, переможець Олімпіади 1996 року, битиметься з семирічним хлопчиком Реєм. Про це повідомляє портал Klitschko-brothers.

Жартівливий поєдинок, в рамках якого учасники мають віджиматись від підлоги якомога швидше, щоб відкрити головоломку з картинками, пройде в рамках телевізійного шоу «Маленький проти великого» на одному з німецьких каналів. Прем’єра – в наступну суботу.

Як відзначають журналісти, здається, що це не дуже чесна дуель, оскільки Володимир щодня робить по 100 віджимань під час свого тренування. Однак, сам українець так не вважає.

Володимир пояснив: «Я трохи боюся сцени, що для мене незвично, коли я з’являюся на телебаченні. Це буде проблемою, тому що діти не бояться, вони дуже рухливі і швидкі».

Професор спортивного університету Кельна Інго Фробозе також не бачить особливої ​​переваги у чемпіона: «Так, у Володимира Кличка набагато більше сили, але у хлопчика набагато більше витривалості в м’язах. І віджимання для нього не така вже й серйозна задача».

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.