Роберт Гарсія: «Ворд побачив нічию в бою Лопес – Ломаченко, це резонно»

Відомий американський тренер Роберт Гарсія вважає, що судді помилилися, коли нарахували Василю Ломаченку (14-1, 10 КО) розгромну поразку в бою за абсолютне чемпіонство в легкій вазі проти Теофімо Лопеса (15-0, 12 КО).

«Я вважаю, що це був дуже близький бій. Всі, з ким я спілкувався, нарахували 8-4 або 9-3. Але у мене все вийшло набагато ближче. На моїй записці вийшов рахунок 7-5, а це дуже близько.

Більшу частину другого раунду Ломаченко робив недостатньо, а Лопес тиснув, але не доніс нічого серйозного. Потім Лома влучив одним або двома ударами. Тут можна порахувати, як Андре Ворд. Він віддав цей раунд Ломаченку, тому що він доніс два удари. В інших раундах Лопес пресингував. Він працював не дуже активно, не доносив багато ударів, але судді віддавали раунди йому.

Так що все залежало від суддів. Андре Ворд нарахував 6-6, і це дуже резонно. Я також можу погодитися з цим рахунком. Я вважаю, що було 7-5, але можна виставити і 6-6. Можливо, була нічия. Мені здається, що в раундах, які виграв Лома, він завдав більше шкоди, ніж Лопес в перших шести раундах», – сказав Гарсія в інтерв’ю ютуб-каналу SNOWQUEENLA.

Нагадаємо, в бою за абсолютне чемпіонство в легкій вазі Лопес переміг Ломаченка одноголосним рішенням суддів: 116-112, 117-111, 119-109.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.