Сіренко розповів про спаринги з Тоні Йокою

Непереможений український супертяж Владислав Сіренко (14-0, 13 КО) проводить спаринги з олімпійським чемпіоном 2016 року Тоні Йокою (8-0, 7 КО) в Парижі.

Справа в тому, що француз готується до поєдинку проти німця Крістіана Хаммера 27 листопада. А Сіренко тренується напередодні бою з Костянтином Довбищенко за вакантний пояс WBC Asia, який відбудеться в грудні.

«Я пробуду в Парижі 2 тижні. Після завершення спаринг-сесії я повернуся до Києва і продовжу підготовку до свого бою вже вдома.

Спаринги з Тоні дуже корисні для мене. Він сильний боксер і зараз знаходиться в прекрасній формі. У нього свій бій, а у мене свій, тому це взаємовигідна співпраця. Це не перший мій приїзд до табору Тоні, і як і минулого разу – враження у мене тільки хороші. Нас тут добре приймають.

Відносно графіка: він звичайний. 3 рази на тиждень ми працюємо в парах, весь інший час працюємо індивідуально, кожен самостійно над фізичними кондиціями. Ніяких особливих прохань у нас один до одного немає. Ми просто сходимося в рингу і намагаємося бути собою», – прокоментував ситуацію Сіренко.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.