Хірн хоче організувати бій Хргович – Хантер

Голова промоутерської компанії Matchroom Boxing Едді Хірн має намір звести віч-на-віч двох проспектів суперважкої ваги.

Про бажання організувати поєдинок між хорватом Філіпом Хрговічем (12-0, 10 КО) та американцем Майклом Хантером (18-1-1, 12) Хірн заявив у інтерв’ю Boxing Social.

«У Хрговіча було небагато боїв серед професіоналів, але він дуже й дуже хороший. Я знаю, що спаринг – це спаринг, але коли він свого часу спарингував із Девідом Хеєм, то той сказав: «Цей хлопець дійсно вміє битися».

Сьогодні я спілкувався з нашим рекламним партнером з боку Хрговіча – Каллі Зауєрландом, і ми прийшли до висновку, що це може бути великий бій, який дуже складно організувати. Було б добре, щоб Майкл бився безкоштовно, але очевидно, що цього не станеться. Я впевнений, що ми не зможемо Хантеру заплатити ті гроші, до яких він звик, коли був на контракті у Matchroom Boxing. Але це дуже хороший бій для обох хлопців. Ніхто не хоче битися з Хрговічем, оскільки він дуже небезпечний. Але все ж ми спробуємо організувати цей поєдинок», – розповів Хірн.

Нагадаємо, раніше Хрговіч заявив про готовність битися з кращими боксерами планети.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.