Пітер Ф’юрі: «Травма Ломаченка вплинула на результат бою з Лопесом»

Пітер Ф’юрі, дядько і колишній тренер чемпіона світу за версією WBC у надважкій вазі Тайсона Ф’юрі, впевнений, що саме травма плеча не дозволила Василю Ломаченку перемогти в бою проти Теофімо Лопеса.

«Після бою ми побачили Ломаченка в лікарні з травмованим плечем. Я говорив з членами команди Ломаченка, які за ним доглядали. Василь скаржився на плече. Його батько хотів, щоб він не бився, але Ломаченко занадто сильно захопився цим боєм. На мій погляд, він думав, що йому допоможе серія уколів, але однозначно травма впливала на нього, коли він викидав хуки і аперкоти.

Безумовно, Ломаченко вийшов на цей бій з декількома проблемами. Того вечора переміг той, хто виявився сильнішим. Це все, що має значення», – сказав Пітер Ф’юрі в інтерв’ю ютуб-каналу Pro Boxing Fans.

Нагадаємо, в бою за абсолютне чемпіонство в легкій вазі Лопес переміг Ломаченка одноголосним рішенням суддів: 116-112, 117-111, 119-109.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.