Тайсон Ф’юрі: «Стиль Чісори виявився не таким, на який чекав Усик»

Чинний володар чемпіонського пояса за версією WBC у суперважкій вазі Тайсон Ф’юрі дав оцінку поєдинку між українцем Олександром Усиком та британцем Дереком Чісорою.

«Циганський король» зізнався, шо складність перемоги Усика над Чісорою його не здивувала. Він також висловив упевненість, що українець з поєдинку, що відбувся, зробить правильні висновки.

«Дерек Чісора змусить попотіти будь-якого суперника. Він показує це знову й знову. Чісора дасть хороший бій будь-якому опонентові. Усик – не виняток. Чісора не побував на канвасі, ніхто не може його принизити, оскільки він хороший боєць. У нього є досвід, він в хорошій формі і сповнений рішучості.

Стилі роблять бої, та очевидно, що стиль Чісори виявився не таким, на який чекав Усик того вечіра. Я впевнений, що Олександр зробить урок з цього бою, повернеться до зали та перегрупується», – цитує Тайсон Ф’юрі у своєму інтерв’ю журналіст Гарет Девіс.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.