Пітер Ф’юрі: «Ломаченко просто зробив недостатньо для перемоги»

Відомий тренер із Великої Британії Пітер Ф’юрі оцінив внесок Василя Ломаченка (14-2, 10 КО) в бажану перемогу над Теофімо Лопесом (16-0, 12 КО) у нещодавньому об’єднаному поєдинку в легкій вазі.

Дядько чинного чемпіона світу у важкому дивізіоні за версією WBC Тайсона Ф’юрі заявив, що українець пізно по-справжньому включився у поєдинок, який потім програв одноголосним вердиктом суддів.

«Ломаченко просто зробив недостатньо для перемоги. Він чудовий технік з відмінною роботою ніг. Ломаченко включився в бій трохи запізно. Я вважаю, що він виграв 3-4 раунди у кінцівці поєдинку, але цього було недостатньо. Він програв усі ранні раунди. Ломаченко нічого не робив. Другий хлопець намагався щось зробити. Того вечора переміг той, хто виявився сильнішим. Це все, що має значення.

Після бою ми побачили Ломаченко в лікарні з травмованим плечем. Я говорив з членами команди Ломаченко, які за ним доглядали. Василь скаржився на плече. Його батько хотів, щоб він не бився, але Ломаченко занадто сильно захопився цим боєм. На мій погляд, він думав, що йому допоможе серія уколів, але однозначно травма впливала на нього, коли він викидав хукі та апперкоти», – заявив Пітер Ф’юрі.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.