Х’юі Ф’юрі: «Будемо чекати, як Усик перенесе удар суперважковаговика у щелепу»

Британський боксер Х’юі Ф’юрі, який є кузеном чинного чемпіона WBC Тайсона Ф’юрі, дав оцінку поєдинку Олександра Усика із Дереком Чісорою.

26-річний Х’юі заявив, що перемога українцю за очками дісталася виключно завдяки тому, що його співвітчизник Чісора виступив невпевнено та багато помилявся.

«Усик зробив те, що мав зробити. Він зустрівся з дуже хорошою, кращої версією Дерека Чісори. Усик намагався викидати потужні удари. Я думаю, що він міг зробити більше. Як на мене, Усик не бив лівою рукою так часто, як повинен був. Але в цьому також є заслуга Дерека. Він тиснув і добре попрацював. Так що потрібно зняти капелюха перед Чісорою за відмінний виступ.

Олександр Усик використовує свій бокс, він розумний. Усик завжди намагається перебоксувати опонента. Ми не знаємо, як він перенесе удар суперважковаговика, поки йому не потраплять по щелепі. Тому залишається тільки чекати, щоб це з’ясувати», – заявив Ф’юрі у коментарі YouTube-каналі BoxingSocial.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.