Алі Башир: «Усик не в змозі боксувати проти Джошуа та Ф’юрі в цьому стилі»

Джеймс Алі Башир, який раніше тренував Олександра Усика (18-0, 13 КО), оцінив подальші перспективи українця у хевівейте.

На думку американського фахівця, Усик у своєму теперішньому стані не зможе боксувати проти лідерів дивізіону – Ентоні Джошуа (23-1, 21 КО) та Тайсона Ф’юрі (30-0-1, 21 КО)

Нагадаємо, минулого вікенду Усик у Лондоні провів поєдинок проти Дерека Чісори та здобув перемогу рішенням суддів.

«Він не виглядав самим собою. Ті речі, над якими ми з ним працювали у тренувальних таборах, пішли. Він відійшов від тих речей, і він страждав в рингу. Так, він не зазнав поразки ще, але він вибрав шлях приймати на себе більше ударів. Більше, ніж будь-коли раніше. Я відзначив це у попередньому поєдинку, а цей бій був дуже близьким, дуже.

Багато людей говорили, що він бігав від Чісори. Він не був спритним, розважливим, а просто бігав, замість того, щоб дійсно боксувати. Я можу сказати одну річ: він не стані боксувати проти Джошуа та Ф’юрі в цьому стилі», – заявив Алі Башир у інтерв’ю BWTM SPORTS.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.