Бел’ю: «Чісора перепрацював Усика»

Екс-чемпіон світу в першій важкій вазі Тоні Бел’ю дав оцінку поєдинку між Дереком Чісорою (32-10, 23 КО) та українцем Олександром Усиком (18-0, 13 КО).

Незважаючи на поразку рішенням суддів, Чісора, на думку Бел’ю, провів відмінний поєдинок та заслуговував на перемогу.

«Дерек видав фантастичний виступ. Його списували на протязі усього тижня перед боєм, але він вийшов в ринг та задав темп. Чісора правильно увійшов в бій та зробив поєдинок дуже некомфортним для Усика. Я не буду говорити слово «пограбування», оскільки це смішно. Але це був близький бій, та не можна було б скаржитися, якби Чісора виявився переможцем.

Знаю, що Усик набагато кращий як боксер. Але ти не можеш бути хорошим боксером та пропускати у два рази більше. Іноді треба думати про те, що кількість деколи перевищує боксерські навички. Чісора перепрацював Усика. Я думаю, що Олександр вибрав неправильну тактику. Усик вийшов в ринг, щоб довести, що він жорсткий хлопець. Він кілька разів показав, що може тримати удар та завдавати Чісорі шкоди. Але, як я вже сказав, Дерек його перепрацював», – заявив Бел’ю у інтерв’ю Daily Mail.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.