Редкач: «Російські православні спецслужби навчили Ломаченка танцювати чечітку»

Український боксер легкої ваги Іван Редкач висміяв тепер вже колишнього чемпіона світу у легкій вазі співвітчизника Василя Ломаченка після його бою із американцем Теофімо Лопесом.

34-річний уродженець Шостки у своєму Інстаграм заявив, що Ломаченко за своє раніше сказане має бути соромно.

«Ломаченко говорив, що я буду відповідати за свої слова в ринзі, але виходить, що він немічний карлик та не дотримався свого слова! Він обіцяв мене затягнути в глибоку воду, але сам захлинувся у своїх сльозах! Лом, тобі повинно бути соромно перед двором, в якому тебе вчили тримати слово! Лом, ти слабак та не заслуговуєш реваншу!

Російські православні спецслужби, судячи з усього, таки навчили Васю танцювати чечітку», – написав Редкач у своєму Інстаграм, де опублікував фото з бою Ломаченко проти Лопеса, на якому українець відображений у відповідній позі.

Нагадаємо, 17 жовтня у Лас-Вегасі Ломаченко програв за очками Лопесу, який став після цього абсолютним чемпіоном світу у легкому дивізіоні.

Раніше Редкач похвалив Олександра Усика за його трешток.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

“Ломаченко говорил что я буду отвечать за свои слова в ринге, но получается что он немощный карлик и не сдержал своё слово! Он обещал меня затянуть в глубокую воду, но сам захлебнулся в своих слезах! Лом тебе должно быть стыдно перед двором в котором тебя учили держать слово! Лом ты слабак и не заслуживаешь реванша!” @teofimolopez @teofimolopezsr welcome to Ukraine 🇺🇦 «русские православные спецслужбы, судя по всему, таки научили Васю танцевать чечётку»😂😂😂

Допис, поширений Ivan El Terribel Redkach (@ivan_redkach_11)

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.