Хей: «Не вірю, що Усіку вистачить потужності, щоб утримати Чісору»

Менеджер британського боксера-суперважковаговика Дерека Чісори (32-9, 23 КО), Девід Хей, висловив думку щодо майбутнього поєдинку свого підопічного із українцем Алєксандром Усіком (17-0, 13 КО).

Екс-боксер заявив, що не сумнівається у кращих якостях Чісори. А щодо Усіка, то Хей висловив невіру у його здатність стримати британського боксера.

«Я не вірю, що Усіку вистачить вогневої потужності, щоб утримати Чісору на дистанції, оскільки як тільки Дерек зблизиться з ним, він буде бити скрізь, куди тільки дістануть його руки. Дуже важко підніматися з першої важкої у суперважку вагу, коли в твоїх кулаках немає динаміту.

Якщо ти не можеш утримувати великого суперника на відстані, необхідно вчитися битися на ближній дистанції, тобі потрібно стати інфайтером. Зробити це у хевівейті, коли ти не був інфайтером у першій важкій вазі, – дуже небезпечна гра. Це означає, що ти можеш пропустити удар. При цьому удар від крузера дуже відрізняється від удару 113-кілограмового бійця у 10-унцевих рукавичках. Вагові категорії існують не просто так», – цитує Хея The Ring.

Бій Усік – Чісора, нагадаємо, відбудеться у Лондоні 31 жовтня.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.