Лопес: «Хотів завершити поєдинок із Ломаченком в рубці»

Новоспечений абсолютний чемпіон світу у легкій вазі Теофімо Лопес (16-0 12 КО) згадав свій настрій на об’єднаний поєдинок проти Василя Ломаченка (14-2, 10 КО).

У розмові з Максом Келлерманом американець зізнався, що хотів обов’язково нокаутувати українця.

«Залишаючи кут перед 12-м раундом, я знав, що він піде вперед. Ми були готові до цього. По правді кажучи, коли ми приготувалися торкнутися рукавичками у останньому раунді, я думав, що це десятий раунд. Я розумів, що це бій. Мій батько, який є моїм тренером, знав, про що він говорить. Я хотів завершити поєдинок в рубці. Якщо в мене був шанс упустити цього хлопця, я хотів їм скористатися.

Я пішов на нього та зробив те, що зробив. У 12 раунді я пресингував його та натиснув на педаль газу. Мені здається, що він не чекав цього від мене. Я звернув на це увагу та скористався цим. Я помітив, що він сопів та віддувався набагато частіше. На жаль, перед завершенням цього раунду у нас відбулося жорстке зіткнення головами. Але я воїн, я буду битися, незважаючи ні на що», – розповів Лопес.

Раніше Теофімо Лопес заявив, що йому потрібен був хтось на кшталт Ломи, щоб показати себе.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.