Редкач впевнений, що операція Ломаченка була запланована ще до бою з Лопесом

Український напівсередньоваговик Іван Редкач (23-5, 18 КО) прокоментував операцію Василя Ломаченка (14-2, 10 КО), яку йому зробили після поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі проти Теофімо Лопеса (16-0, 12 КО).

«В Америці термінову операцію проводять в двох випадках: якщо людина при смерті і якщо в даному прикладі був би відкритий перелом, і то навіть з відкритими травмами, якщо немає загрози смерті, не поспішають робити операцію.

Очевидно, що операція була запланованою. Такого роду операції в терміновому порядку не роблять в Америці. Більш того, ніхто не буде робити операцію без довідки про COVID-19, за три-два дні до операції повинна бути довідка у лікаря або у госпіталя, де робиться операція. А також аналіз крові і т.д.

Загалом, якнайшвидшого відновлення. Не в образу українським лікарям, але в Америці такого роду операції робляться набагато краще. Весь світ знає що ти найкращий, але не будемо забувати, що коли ти виходиш на ринг, там немає чемпіонів, все з нуля і тільки в кінці бою є кращий і переможець. Поступися молодому поколінню.

Я робив таку ж операцію після бою з Денні Гарсією, мені ні один лікар не взявся робити операцію в терміновому порядку, поки не отримали всі довідки, пройшло 2 тижні і я зібрав всі довідки, тільки потім вони взялися за мене. У мене був один з найкращих лікарів у світі, все пройшло добре і ми знову в обоймі», – написав Редкач в інстаграмі.

Нагадаємо, Ломаченко травмував праве плече при підготовці до бою з Теофімо Лопесом і був успішно прооперований.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.