Валуєв: «Хабіб може і програти Гетжі»

Екс-чемпіон світу з боксу в надважкій вазі Ніколай Валуєв прокоментував майбутній поєдинок свого співвітчизника Хабіба Нурмагомедова (28-0) проти Джастіна Гетжі (22-2) за чемпіонство в легкому дивізіоні UFC.

«Зустріч ударної техніки проти боротьби. Гетжі знає про здібності Хабіба в партері, тому постарається нівелювати цю сильну сторону. В останніх боях, особливо з Фергюсоном, американець демонстрував гарну ударну техніку. У Гетжі багатий ударний арсенал, але Хабіб вже не раз доводив, що це не є для нього серйозною перешкодою.

Два дуже сильних бійці. Складно робити прогнози. Хабіб може і програти, але щось мені підказує, що він не дасть реалізувати Гетжі свій план. Якщо, звичайно, який-небудь лаки-панч не проскочить.

Що стосується можливої ​​статистики 30-0, про яку всі бурхливо говорять, то ми всі хочемо цього. У Хабіба є всі варіанти створити щось унікальне, що впише його ім’я в історію змішаних єдиноборств. Звичайно, воно вже давно вписано, але 30-0 – це інше. Якщо це станеться, Хабіб буде найбільш прославленим бійцем в Росії. Але рано говорити гоп, поки не перескочив. Коли ставки настільки високі, існують нюанси. У випадку з цим боєм будемо сподіватися, що нас очікує явна розв’язка, яка не дасть суддям можливості переграти або поцупити перемогу», – сказав Валуєв.

Нагадаємо, поєдинок Нурмагомедов – Гетжі відбудеться на «Бійцівському острові» в Абу-Дабі 24 жовтня.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.