Катмен Ломаченко: «Проблема полягала в тому, що Ломаченко був пасивним у перших шести раундах»

Расс Анбер поділився планом українця Василя Ломаченка (14-2, 10 КО) на об’єднаний бою з американцем Теофімо Лопесом (16-0, 12 КО) та висловив думку, чому він не спрацював.

Як зізнався фахівець у інтерв’ю BoxingSocial, у Ломаченко був добре продуманий план, але у його реалізації чи не відразу багато чого пішло не так, як було заплановано.

«План Ломаченко на бій був добре продуманий. Всі, хто дивилися цей поєдинок, бачили, що друга його половина відрізнялася від першої. Проблема полягала в тому, що Лома був пасивним у перших шести раундах та надавав мало тиску. Саме Лома опинився під пресингом, хоча все повинно було піти інакше.

Звичайно, частково в цьому винна травма. Можливо, Лома неохоче діяв ще через те, що Лопес – небезпечний та вибуховий, особливо на початку бою. Я розумію це, але, відверто кажучи, треба віддати Лопесу належне за нейтралізацію Ломаченко на старті бою. Він не дав Ломі робити те, що той хотів зробити. Хлопець заслуговує на визнання», – розповів Расс Анбер.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.