Лікар розповів, яка саме травма була у Ломаченка

У понеділок ввечері в Лос-Анджелесі Василь Ломаченко переніс операцію на правому плечі. Про подробиці хірургічного втручання розповів доктор Ніл Ельаттрач.

«Коли він приїхав з України на останні етапи підготовки до бою, у нього були проблеми з плечем. Виявилося, він сильно забив обертальну манжету і відколов шматок хряща, про що ми тоді не підозрювали. Але ми знали, що він сильно пошкодив обертальну манжету і сильно пошкодив кістку в місці прикріплення обертальної манжети до плеча. Це було приблизно за шість тижнів до бою, і ми доставили його туди, де йому було досить зручно тренуватися. Він сказав, що міг нормально тренуватися, але це продовжувало завдавати йому болю під час бою. Ми прооперували Василя в понеділок ввечері», – сказав хірург.

Загалом операція не була настільки серйозною, як після травми Ломаченка в 2018 році після бою з Хорхе Лінаресом. Василь до кінця січня не зможе боксувати, але проблем з відновлення кар’єри виникнути не повинно.

Повідомляється, що Анатолій Ломаченко пропонував перенести бій, але Василь відмовився під загрозою завершення кар’єри.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.