Шатернікова: «Ломаченку потрібно було прислухатися до думки батька»

Віце-президент Ліги професійного боксу України Аліна Шатернікова поділилася думкою щодо травми українця Василя Ломаченка (14-2, 10 КО) перед боєм за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі проти Теофімо Лопеса (16-0, 12 КО).

– Травма плеча може бути виправданням поразки Ломаченко?
– Я б не говорила про таке поняття, як виправдання, я б говорила про фактор, який міг зіграти не на користь майстерності Василя, не на користь його перемоги. Він практично все своє життя за фізичними навантаженнями працює на межі можливого. Те, що його фізіологічні ресурси і тіло почали давати збій – це говорить про те, що він готувався на всі 100% до бою з Лопесом.

Але коли мрія всього твого життя може здійснитися через 6 тижнів, то сказати на цьому етапі собі «стоп, потрібно відкласти» – це дуже важко. Дуже складно зважитися на перенесення бою. Я розумію, чому він не погодився з думкою батька. У нього була спрага і мрія стати абсолютним чемпіоном, а тут тобі кажуть: «Почекай трохи, потрібно залікувати плече». І ти розумієш, що тобі цю мрію відтягують, і Ломаченко на це не погодився.

Якщо залишити емоції, то, напевно, потрібно було прислухатися до думки батька. Але ми все люди і робимо помилки, Ломаченко теж їх здійснює. Так трапилось. Зараз головне, щоб його тіло і вся фізіологія повністю відновилася, відпочила. Щоб навіть дрібні дискомфорти відновити в потрібному руслі. А далі подивимося, як підуть переговори про реванш. Мені здається, що з огляду на хороші телевізійні показники в Америці, і що вся світова боксерська громадськість хотіла б побачити реванш, будуть пробувати організувати бій.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.