Чухаджян: «Домогтися реваншу Ломаченку буде вкрай складно»

Інтернаціональний чемпіон WBA в напівсередній вазі Карен Чухаджян прокоментував поразку 32-річного українця Василя Ломаченка від 23-річного американця Теофімо Лопеса в бою за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі.

«Лома в цьому бою був сам не свій, мало бив, брав зайві удари на блок замість своєї фірмової роботи корпусом, пассивничав в першій половині.

Ломаченко не був тим Ломаченком, якого всі знають. Можливо, позначився тривалий простій, може, відсутність глядачів, може, вік.

Що робити далі буде вирішувати команда. В ідеалі, звичайно, це реванш, але оскільки пункту про обов’язковий реванш не було, домогтися його буде вкрай складно. Закінчувати, думаю, поки зарано, Лома ще може взяти титули», – сказав Чухаджян в інтерв’ю Tribuna.com.

Нагадаємо, в ніч з 17 на 18 жовтня Ломаченко програв Лопесу одноголосним рішенням суддів і втратив свої пояси WBA, WBC, WBO.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.