Берінчик: «Ломаченко може відбити Лопесу печінку або голову»

Інтернаціональний чемпіон світу за версією WBO в легкій вазі Денис Берінчик зробив прогноз на об’єднавчий бій в легкій вазі між Василем Ломаченко та Теофімо Лопесом, який відбудеться сьогодні вночі.

– Як ти ставишся до того, що в твоїй ваговій категорії буде абсолютний чемпіон?
– Це дуже здорово, один з них представляє нашу країну. Всі козирі, весь бокс на стороні Василя Ломаченка. Думаю, він готувався і підготувався на цей поєдинок зі своїм батьком на всі 100, а то і 300%.

Як завжди, вони будуть не давати по собі потрапити, зачепитися, будуть зміщуватися за його ногу, Лопес буде програвати її, з опущеними руками він буде пропускати. З його антропометрією буде складніше впоратися, щоб його вимкнути, але у Василя Ломаченка і швидкий удар, і сильний, і точний. Думаю, що можна буде закінчити і по животу. Бокс буде гарний, видовищний, яскравий.

– Ти спокійний з приводу Ломаченка в цьому бою, наскільки я розумію.
– Тому що я знаю, як буде розкладатися на ногах цей поєдинок, як це буде перекачуватися, розвороти всілякі. Головне, щоб Василь перебував на 100% своїх кондицій, щоб не було просідання, і в пізніх раундах, якщо зайде поєдинок, щоб він там більше накочувався.

Він може здолати його як за очками, так і «no mas» (достроково, – прим.), так і відбити печінку або голову.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.