Валуєв: «Поєдинок Ломаченка і Лопеса буде не просто боєм, це буде боїще»

Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Ніколай Валуєв поділився очікуваннями від поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі між українцем Василем Ломаченко та американцем Теофімо Лопесом.

«Ломаченко не раз говорив, що його мрія про абсолютне чемпіонство як ніколи близька. Теофімо Лопес разом зі своїм батьком, як зазвичай, займаються трештоком. Може бути, це від великих нервів. А може, Лопес просто такий, який є.

Список практично сухих перемог боксерів, за винятком лише одноєї, досить спірної поразки Ломаченка, дозволяє нам судити про те, що цей поєдинок буде не просто боєм, а це буде боїще.

Дуже складно сказати, хто з бійців буде в підсумку переможцем, але все-таки я вважаю, що досвід і вік Василя Ломаченка, його нестримне бажання стати абсолютним чемпіоном, його майстерність в цей раз справлять йому гарну службу, і він переможе», – сказав Валуєв.

Нагадаємо, бій між Ломаченком і Лопесом повинен відбутися 17 жовтня.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.