Шелестюк: «Ломаченко з Лопесом потрібно робити те, що він робить краще за все»

Непереможений український боксер напівсередньої ваги Тарас Шелестюк (18-0, 10 КО) висловив думку щодо майбутнього поєдинку у легкій вазі між українцем Василем Ломаченком (14-1, 10 КО) та американцем Теофімо Лопесом (15-0, 12 КО) за титул абсолютного чемпіона світу.

34-річний уродженець Макіївки висловив надію, що Лопес до бою не сильно зачепив Ломаченко, інакше це може мати для українця сумні наслідки.

«Вони обидва дуже багато наговорили, особливо Лопес. Я сподіваюся, що Лопес не зачепив Ломаченко, що Вася не кинеться на нього з першого раунду, як він говорив, щоб зробити йому боляче. Це може бути тактичною хитрістю з боку Лопеса, щоб Вася почав бити та розкрився. А Лопес може потрапити по ньому контрударом, як це зробив Лінарес, коли відправив Васю у нокдаун. Якщо Лопес зі своєю міццю та силою потрапить по Васі таким ударом, то на цьому бій може закінчитися.

Ломаченко треба уважно провести бій, робити те, що він робить краще за все, просто вимотати суперника та досягти довгоочікуваного титулу абсолютного чемпіона світу. Звичайно, вся Україна буде вболівати і підтримувати Васю. Я сподіваюся, що цей поєдинок подарує багато цікавого. Це захоплюючий бій, який триватиме 12 раундів та завершиться перемогою українського боксера», – заявив Шелестюк.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.