Ломаченко розповів, як розпочався конфлікт з батьком Лопеса

Чемпіон світу за версіями WBA, WBO і WBC Franchise в легкій вазі Василь Ломаченко (14-1, 10 КО) розповів, через що почалася його ворожнеча з Теофімо Лопесом-старшим, батьком і тренером Теофімо Лопеса (15-0, 12 КО),

«Мені здається, що він трохи плутає дві різні історії. Коли він підходив і простягав мені руку, це було під час бою Кроуфорд – Каваляускас.

Тоді він підійшов і простягнув мені руку, після чого я потиснув її. Лопес-старший сказав: «Не приймай все серйозно, мій син принесе тобі багато грошей». Я просто подивився на нього і не сказав йому ні слова. Він плутає цю історію.

З чого почалася історія, коли він підійшов до ліфта? Це сталося в готелі в Нью-Йорку. Я вже говорив, що він просто почав кричати: «Гей, Лома, мій син вкраде твоє шоу. Він знесе тобі голову, він тебе вб’є». Я відповів: «Добре, давай неси сюди свого сина», після чого друзі Лопеса-старшого повели його», – сказав Ломаченко.

Нагадаємо, бій Ломаченко – Лопес відбудеться 17 жовтня.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.