Експерт ESPN назвав рецепт майбутньої перемоги Ломаченко над Лопесом

Екс-чемпіон світу У двох вагових категоріях, а нині експерт ESPN Андре ворд припустив перемогу українця Василя Ломаченка У об’єднаному бою за титул абсолютного чемпіона світу проти Теофімо Лопеса.

«Лома вивчив та відточив свій стиль, завдяки якому він навчився засмучувати та розбирати більших суперників, змушуючи їх виглядати дрібними наприкінці поєдинку. Але міць Лопеса – це теж привід для занепокоєння. Перевага у габаритах, яке є у нього над Ломой, буде більш помітною у перших шести раундах. У цей період Тео буде найбільш небезпечним. Очевидно, що в цей час Ломі доведеться стежити за тим, що він робить.

Втім, Ломаченко знає, як вимотувати суперника психологічно та фізично. Він знає, як випустити пар з ударів, а потім, коли це трапляється, ви бачите, як він пре вперед. На ближній дистанції він активніше задіє свою фізику. Тоді здається, що він більший за суперника», – цитує Ворда Yahoo.

Нагадаємо, бій Ломаченко – Лопес відбудеться рано вранці 18 жовтня за європейським часом у Лас-Вегасі. Орієнтовний початок поєдинку – о 05:00 за Києвом.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.