Усик і Ломаченко привітали з Днем захисника України

Українські боксери Василь Ломаченко (14-1, 10 КО) і Олександр Усик (17-0, 13 КО) опублікували привітання до Дня захисника України, який відзначається 14 жовтня. 

«Вітаємо з Днем захисника України! Це свято героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за неї. Це свято всіх, хто любить і захищає Україну. Ми всією душею і серцем за тебе!», – сказано в пості на офіційній сторінці бренду українських боксерів в інстаграмі.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Вітаємо з днем захисника України! Це свято героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за неї! Це свято всіх, хто любить і захищає Україну. Ми всією душею і сердцем за тебе! Congratulations on the Day of the Defender of Ukraine! This is the holiday of heroic traditions of our people, strength of spirit and courage, devotion to the Fatherland and pride for it! It is the holiday of all who loves and protects Ukraine. Our souls and hearts always with you!

Публикация от 🇺🇦LomUs™️🇺🇦 (@lomus_official)

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.