Голова WBC Сулейман пояснив долю пояса організації у бою Ломаченко – Лопес

Маурісіо Сулейман розповів, що буде із титулом WBC Franchise, яким зараз володіє українець Василь Ломаченко.

«Концепт франчайзингового чемпіона полягає в тому, щоб нагороджувати боксерів за видатні досягнення, як це сталося із Альваресом та Ломаченко. Вони билися у декількох дивізіонах. Саме франчайзинговий статус дозволяє Ломаченко провести бій із Лопесом.

Ломаченко – чемпіон WBC у легкій вазі. Він завоював цей статус та його підвищили до статусу франчайзингового чемпіона. Він вище інших чемпіонів в легкій вазі. За фактом, Ломаченко – чемпіон з додатковими атрибутами. Йому не потрібно проводити обов’язкові захисти, як це відбувається зазвичай. Тому він може спокійно побитися з Лопесом. Але для цього бою ми отримали спеціальний запит від команди Лопеса. Було прийнято рішення, що переможець цієї зустрічі буде визнаний франчайзинговими чемпіоном. В цьому випадку статус не переходить із дивізіону у дивізіон, як у Альвареса, а закріплений в легкій вазі», – цитує президента Всесвітньої боксерської ради (WBC) Сулеймана Boxing Scene.

Нагадаємо, поєдинок Ломаченко – Лопес відбудеться 17 жовтня у Лас-Вегасі.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.