Красюк: «Я повинен зробити Берінчику чемпіонський бій»

Керівник компанії K2 Promotions Олександр Красюк, з якою пов’язаний контрактом інтернаціональний чемпіон за версією WBO в легкій вазі Денис Берінчик (14-0, 8 КО), поділився планами на майбутнє чемпіона свого клієнта.

«Ми не можемо організувати поєдинок Берінчика з топами, так як у кожного з них свій шлях до вершини. Якщо Денис стане офіційним претендентом на титул, то єдина можливість чемпіона уникнути цього поєдинку – відмовитися від титулу.

Ми чекаємо 17 жовтня, коли визначитися абсолютний чемпіон світу в легкій вазі. Переможець визначить долю титулу WBO, по якому просувається Денис. Від того, що вирішить чемпіон буде залежати рішення Всесвітньої боксерської організації про долю пояса.

Це буде або бій за вакантний титул між Берінчиком та Тагое або це буде турнір чотирьох за право битися з чемпіоном.

У 2021 року плануємо 3 бої для Берінчика, якщо не буде травм. Денис хоче битися за пояс чемпіона світу, як будь-який нормальний боксер. Я повинен йому зробити чемпіонський бій», – сказав Красюк в ефірі MEGOGO.

Чемпіоном світу за версією WBO в легкій вазі є Василь Ломаченко.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.