Новини боксу

 

2Минулої суботи чемпіон світу за версією WBO в першій важкій вазі українець Олександр Усик здобув дуже яскраву і барвисту перемогу в бою з досвідченим німецьким боксером Марко Хуком, гарненько побивши його і зупинивши в десятому раунді.

Описувати цей бій особливого сенсу немає - все його бачили. Але є моменти як в самому бою, так і в навколобойових подіях, які просто не можна не відзначити. Що стосується самого бою, то це, звичайно ж, стиль, в якому боксував Усик - а боксував він дуже агресивно. До речі, колишній тренер Усика Джеймс Алі Башир абсолютно безпомилково спрогнозував, що його екс-асистент Сергій Ватаманюк, який працював разом з ним в команді Усика три роки, а зараз вже сам очолює тренерський штаб українця, постарається прищепити Усіку більш агресивний стиль. Саме це ми і побачили в бою з Марко Хуком - Усик боксував в цьому бою вкрай агресивно. Але при цьому він не забував і рухатися і працювати ударами по корпусу, про що він чомусь забув в бою з Майклом Хантером-молодшим.

Так, Усик пропускав більше, ніж за часів своєї роботи з Джеймсом Алі Баширом (згадайте його бездоганну роботу в захисті в бою з Кшиштофом Гловацкі), але сам по собі перехід до більш агресивного стилю передбачає більш високий ризик нарватися на удар суперника. І так, такого Усика стало ще цікавіше дивитися - бій з Хуком був дуже видовищним.

Видовищність бою з Хуком безумовно підвищить інтерес зарубіжної публіки до персони Олександра Усика, але не тільки це. Нарешті весь світ боксу помітив харизму Усика, яка українським любителям боксу була помітна ще з часів виступів Олександра в аматорському боксі. Коли за день до бою журналіст запитав Усика англійською "How do you feel?" (Як ти себе почуваєш?), Олександр відповів дуже швидко і впевнено - "I am feel. I am very feel", що є абсолютним лінгвістичним нонсенсом з точки зору граматики англійської мови. Але ця фраза вже стала "крилатою", справжнім мемом рівня "He is a good boy" Геннадія Головкіна. І Усик, усвідомлюючи комічність ситуації, тільки зіграв на ній, відповідаючи на те ж питання журналіста вже безпосередньо в день бою - він сказав ті ж слова, що і за день до цього, тільки вже посміхаючись.

Ось як коментують цю фразу Олександра Усика на американських боксерських форумах:

- I think I like that now more than triple G's 'good boy' (Я думаю, це мені подобається навіть більше, ніж 'good boy' Геннадія Головкіна)

- I'm sure as **** gonna use "I am feel, I am very feel" next time someone asks me how I'm feeling at work. (Я впевнений, що використовую фразу "I am feel, I am very feel" наступного разу, коли хтось запитає мене, як я почуваюся на роботі)

- Descartes: "I think, therefore i am", Sartre: "We are our choices". And the next great existentialist philosopher Usyk: "I am feel, I am very feel" (Декарт: "Я мислю, отже існую". Сартр: "Ми - наслідок наших виборів". І наступний великий філософ-екзистенціаліст Усик: "I am feel, I am very feel ").

А деякі вболівальники навіть радять Усику взяти прізвисько "I am feel" або зареєструвати торгову марку з такою назвою - і це цілком резонні пропозиції.

Так, турнір WBSS став для Олександра просто подарунком небес - він може допомогти йому не тільки досягти своєї мети - звання абсолютного чемпіона світу в першій важкій вазі, але і зробити з нього справжню зірку світового боксу. І харизми, і таланту у Усика для цього вистачає в надлишку. Але попереду українця чекають два ще більш складних тести, і невідомо, чи варто боксувати в настільки агресивному ключі з такими боксерами, як Майріс Брієдіс, Мурат Гассієв або Юнієр Дортікос. Але Усик - далеко не дурний хлопець, і він сам прекрасно розуміє, що і як йому потрібно робити, так що давати порад йому не будемо, а просто почекаємо його наступного бою, який може стати ще більш яскравим, ніж поєдинок з Марко Хуком.

 

Створення сайтів за 100$
Деталі на luxsite.org.ua

Новини

Написано 20 вересня 2018, 10.15 by Boxing News
Дві зірки українського та світового боксу, абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі Олександр Усик і чемпіон світу за версією WBA в легкій вазі...

Аналітика

Написано 20 вересня 2018, 23.28 by Boxing News
Цієї суботи любителів боксу чекає один з найбільш очікуваних поєдинків року - бій Ентоні Джошуа з Олександром Повєткіним. Бій обіцяє бути дуже насиченим і...

Інтерв'ю

Написано 11 травня 2017, 20.27 by Boxing News
Катмен українського супертяжа Володимира Кличка Джейкоб Дюран в дуже цікавому інтерв'ю Professional Fighters League поділився своїми враженнями від бою...
325040

Фото

Написано 18 вересня 2018, 19.38 by Boxing News
Російський надважковаговик Олександр Повєткін разом зі своєю командою вилетів до Лондона для бою з чемпіоном світу за версіями IBF, WBA, WBO та IBO...
Написано 16 вересня 2018, 15.36 by Boxing News
Пропонуємо вашій увазі офіційні карти суддів у другому бою Геннадія Головкіна з Саулем...
Написано 14 вересня 2018, 19.23 by Boxing News
Пропонуємо вашій увазі офіційний постер бою Олександр Усик - Тоні Беллью:

Відео

Написано 21 вересня 2018, 10.18 by Boxing News
Чемпіон світу за версіями IBF, WBA, WBO та IBO в надважкій вазі британець Ентоні Джошуа в інтерв'ю Sky Sports розповів про те, що в своєму останньому бою...
Написано 20 вересня 2018, 21.11 by Boxing News
Пропонуємо вашій увазі відео дуелі поглядів Ентоні Джошуа і Олександра Повєткіна після фінальної прес-конференції в...
Написано 20 вересня 2018, 20.25 by Boxing News
Пропонуємо вашій увазі відео дуелі поглядів Сергія Кузьміна і Девіда Прайса після сьогоднішньої прес-конференції в...
UkrainianRussianEnglish (United Kingdom)